Novasol

Informacje pod nr: 91 484 20 44
Pon.-Pt. 09.00-17.00

Domy wakacyjne w Holandii, Keukenhof

Keukenhof jest drugim największym ogrodem kwiatowym świata, który znajduje się w Lisse w Holandii. W ogrodzie znajduje się siedem milionów cebulek kwiatowych, które są zasadzane w parku każdego roku. Powierzchnia parku zajmuje obszar 79 akrów. Ogród można zwiedzać również na rowerach po wyznaczonych trasach bądź cichymi łodziami z elektrycznymi ekologicznymi silnikami. Wycieczka łodzią trwa ok. 1 godziny. W ramach wystawy odbywa się “parada kwiatowa” - przejazd platform z “rzeźbami”, “figurami” utworzonymi z kwiatów. Każdego roku w Keukenhof wybierany jest temat przewodni. Keukenhof znajduje się w miejscowości Lisse w sercu znanego regionu, w którym są pole pełne kolorowych kwiatów, z których słynie Holandia na całym świecie. Do Keukenhof można dostać się łatwo pociągiem z pobliskich miast. Ogród jest otwarty od połowy marca do połowy maja każdego roku. Szeroki asortyment domów wakacyjnych NOVASOL sprawi, że będzie łatwiej z oferty NOVASOL znaleźć odpowiedni apartament lub dom wakacyjny dla całej rodziny w niedalekiej odległości od Keukenhof. Dzięki dobremu położeniu obiektów NOVASOL można bez większych przeszkód udać się na miejsce i podziwiać piękne kwiaty i wspaniały ogród. W ciągu ośmiu tygodni kwitną miliony tulipanów, narcyzów,  hiacyntów, lilli i krokusów. Wspaniałe kolory i niepowtarzalne zapachy zachwycają każdego, kto znajdzie się w tym pięknym miejscu. Noordwijk jest miastem położonych w północno-zachodnie części Holandii, które jest położone niedaleko Keukenhof.
Noordwijk jest również znane z pól kwiatowych i pięknych plaż piaszczystych, na których mona wypocząć i się zrelaksować. W tej miejscowości położonej na wybrzeżu znajduje stała wystawa kosmiczna czynna przez cały rok, która jest otwarta dla gości, którzy się tym pasjonują. „Space Expo“ znajduje się tutaj, ponieważ w tym miejscu zlokalizowany jest również European Research and Technology Centre (ESA). Wystawa dotyczy astronautyki. Dużą atrakcją jest symulator startu rakiety Ariane.
Wynajmij dom wakacyjny lub apartament wakacyjny w okolicy Noordwijk lub Keukenhof i ciesz się wspaniałym urlopem z rodziną i przyjaciółmi.