Novasol

Informacje pod nr: 91 484 20 44
Pon.-Pt. 09.00-17.00

Walencja, domy wakacyjne w Hiszpanii

We wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym położone jest miasto Walencja. Region, do którego należy Walencja od strony północnej graniczy z Katalonią a od południa z Murcią. Na tym obszarze mieszka ok. 5 milinów ludzi. Atrakcyjna linia brzegowa i ten interesujący obszar jest odwiedzany przez tysiące turystów, co roku, którzy chcą spędzić swój urlop w domu wakacyjnym bądź apartamencie wakacyjnym Novasol. Jeszcze w latach sześćdziesiątych był ten region zapomniany przez turystów, ale w międzyczasie zostało sektor turystyczny odbudowany i stało się to miejsce atrakcyjne dla odwiedzających. Teraz infrastruktura jest na bardzo dobrym poziomie.
W głębi lądu rozpościerają się łańcuchy górskie, z najwyższym wzniesieniem na 1,8 km wysoką górą zwaną „Penyagolosa”. Linia brzegowa zdominowana jest przez płaskie plaże piaszczyste. Plaże „Playa de Levante“ i „Playa de Poniente“, są głównym miejscem, które przyciąga turystów. W pobliżu wybrzeża znajduje się wiele plantacji pomarańczy, drzewa migdałowe i ogrody warzywne. Warto zobaczyć Wyspy Columbretes, które są bardzo fascynujące i mają pochodzenie wulkaniczne. Z powodu wyjątkowej flory i fauny teren jest objęty ochroną, ale jest również dostępny dla nurków bądź wędkarzy, którzy mieliby ochotę wynająć dom wakacyjny bądź apartament wakacyjny NOVASOL w Walencji. Dzięki korzystnemu położeniu domów wakacyjnych i apartamentów wakacyjnych Novasol w Walencji wiele atrakcji jest łatwo osiągalnych. Wyjątkowa śródziemnomorska kuchnia z oliwą z oliwek, warzywami, mięsem, świeżymi rybami to nie lada gratka dla smakoszy i koneserów smaków. Hiszpańska kuchnia zapewnia wiele kulinarnych przygód. Walencja jest również znana w całym świecie z potrawy z ryżem, mianowicie „Paella”. W każdym większym mieście można znaleźć historyczne budynki i mauretańską albo chrześcijańską architekturę. Walencja słynie z tradycji wyciskania winogron na wina. Wiele znakomitych win hiszpańskich było tutaj produkowanych. Znaczącym turystycznie miastem jest Benidorm, które znane jest ze skalisto-piaszczystych plaż, atmosfery, który przyciąga wielu i z tego powodu jest najbardziej znaną miejscowością wypoczynkową na Costa Blanca.
Zarezerwuj dom wakacyjny w Walencji w Hiszpanii, a będziesz zdumiony wieloma atrakcjami, pysznym jedzeniem i wyjątkowym krajobrazem. To miasto jest naprawdę fascynujące.
Walencja to idealne miejsce na wakacje.